Dr. Mustafa Eraslan Şeker Hastalığı İçin Geliştirmiş Olduğu Ürün Nedir?

Dr. Mustafa Eraslan Şeker Hastalığı İçin Geliştirmiş Olduğu Ürün Nedir?

0 756

Dr. Mustafa Eraslan şeker hastalığı için bitkisel içerikli gıda takviyesi geliştirmiş olup bu alanda büyük bir başarıya imza atmıştır. Kendisine duyulan güven ve saygı ile birçok kişi tarafından takdir dilerek ürünlerine büyük talep görmektedir. Mustafa Eraslan kendi geliştirmiş olduğu ürünler ile birçok kişiye de ilham kaynağı olmuştur. Bu nedenden dolayı piyasada sahte ve ucuz olarak nitelendirilen ürünler de büyük bir patlama olmuştur. Mustafa Eraslan ürünleri diğer ürünlerle aynı kefeye koyulmamalıdır. Çünkü bu ürünler orjinal olmakla beraber aynı zamanda Bakanlık tarafından da onaylanmıştır. Gıda , Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından onaylı olan bu ürünler insan sağlığı için faydalı bulunmuştur. Bakanlık tarafından zaman zaman yapılan incelemeler neticesinde kimyasal maddeye rastlanmamıştır. Dr. Mustafa Eraslan insanlar için gıda takviyeleri geliştirmektedir. Bu ürünler ilaç değildir. Hap formunda bulunmayıp kapsül halindedir.

Mustafa Eraslan Ürünleri Bitkisel İçerikli midir?

Mustafa Eraslan ürünleri tamamen bitkisel içerikli olan besin takviyeleridir. İçeriğinde kimyasal maddeler ile sigara, alkol ve uyuşturucu gibi insan sağlığını tehdit eden maddeler de içermemektedir. Dr. Mustafa Eraslan bir tıp doktorudur. Mesleğine atıldıktan sonra bitkiler üzerine uzun ve yorucu çalışmalar yapmıştır. Nihayetinde ise hem bedensel aktivitelere için hem de ruhsal denge için yararlı olabilecek bitkisel içerikli gıda takviyeleri geliştirmiştir. Mustafa Eraslan tüm ürünleri patentli olup aynı zamanda da Bakanlık tarafından da izin verilen ürünlerdir.

Mustafa Eraslan Kimdir?

Mustafa Eraslan İstanbul’da doğmuştur. Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni derece ile bitirmiştir. Askerlik görevini İzmir’de tamamlamıştır. Dr. Mustafa Eraslan askerlik görevini de yaptıktan sonra bitkilerin birer şifa kaynağı olduğuna kanaat getirip çeşitli araştırmalar yapmıştır. Sonuç olarak bitkisel olan besin takviyeleri geliştirmiştir.

Gelen Aramalar: mustafa eraslan şeker hastalığı tedavisi,mustafa eraslan şeker tedavisi,dr mustafa eraslan seker hastaligi tedavisi,mustafa eraslan şeker ilacı,mustafa eraslan şeker hastalığı ilacı,disleksi olan ünlüler

#BENZER SAĞLIK KONULARI

0 233

0 266

YORUM YOK

Bir Yorum Bırak