Stackers Diet Pills Weight Loss

Does Anxiety Cause Weight Loss Natural Fat Loss Supplements: Supplementing Without The Use Of Stimulants! Diets For Women To Lose Weight Fast ? Weight-Loss Medications Pure Garcinia Cambogia Testimonials Weight Loss Eat eggs...egg whites eaten at breakfast are great for making you feel fuller, longer. No growling stomach here.

Women who measure their waists at larger than 34 inches are at elevated risk for hearth disease. The same applies to adult males whose waists measure 40 inches or more.

The Review Safest Most Effective Weight Loss Supplement Currently move consider oneself yet again right after meal when you re completely refilled through foods along with consumption of normal water also it may possibly astonished an individual that you could most likely think about 2kg or maybe more heavier that is certainly at least 4.4 lbs! You merely obtained weight and may even acquired extra fat! You can now notice that it s a real misnomer when people believe weight-loss as well as fat reduction are similar point.

The process of detoxification and rejuvenation of the body will begin immediately after you start the dieting procedure. The diet is related to exceptionally rapid results. So do not be amazed if a couple individuals pull you aside and request if all this has been accomplished naturally. You will bring your appetite to a conventional level so your body are able to return back to its perfect weight according to your body. You will also experience a natural movement away from poor ways of behaving.


Weight Loss hawaiian spirulina weight loss 2658 22429230 4.6 / 5(from 252 reviews) 17.17 USD Suppliers: In Stock
 Gebelikte ( hamilelikte ) Antidepresan İlaç Kullanılır mı? | Sağlık Sitesi, Astım tedavisi,Hamilelik, Cinsellik, Kadın Hastalıkları
Reklam

10

Ağustos
2012

Gebelikte ( hamilelikte ) Antidepresan İlaç Kullanılır mı?

Yazar: Sağlık Sitesi  |  Kategori: Hafta Hafta Hamilelik, Hamilelik Dönemi, Ruhsal Sorunlar  |  Yorum: Yok   |  5.715 Okuma
gebelikte antiidepresan

gebelikte antiidepresan

Gebelikte Antidepresan Kullanımı

Antidepresanlar depresyon türlerinin çoğu için birincil tedavi seçeneğidir. Antidepresanlar, belirtileri rahatlatmak ve kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olabilir – ama hamile veya hamile kalmayı düşünenler için  kesinlikle tavsiye edilmiyor. İşte hamilelikte antidepresan kullanımı hakkında hakkında bilmeniz gerekenler..

Hamilelik Depresyonu Nasıl Etkiler?

Gebelik hormonlarının kadınları depresyondan koruduğu düşünülse de araştırmacılar  bunun doğru olmadığını söylüyorlar. Ayrıca tam aksine hamilelikte depresyon ile başa çıkmanın daha zor olduğunu ve duygusal yoğunluğun arttığını bildiriyorlar.

Hamilelikte Antidepresanlar Zararlı Mı?

Gebelik sırasında antidepresan kullanımının zararlı olduğunu biliyoruz. Genel olarak, gebelik sırasında antidepresan alan annelerin bebeklerinde doğum kusurları ve diğer sorunların oluşumu riski vardır. Yine de,bazı ilaçlar gebelik sırasında sorun olmadan güvenliliği kanıtlanan  antidepresanlar vardır.

Hangi Antidepresanlar Hamilelikte Zararsızdır?

Genellikle, bu antidepresanlar gebelikte kullanılabilir bulunuyorlar.

Trisiklik antidepresanlar. Ilaç Bu sınıf amitriptilin ve nortriptilin (Pamelor) içerir.
Bazı selektif serotonin geri alım inhibitörleri (SSRI) geri alım. Birkaç SSRI genellikle sitalopram (Celexa), fluoksetin (Prozac) ve sertralin (Zoloft) dahil olmak üzere gebelik sırasında bir seçenek olarak kabul edilir.

Bupropion (Wellbutrin). Bu ilaç, depresyon ve sigarayı bırakma her ikisi için de kullanılır. Bupropion, genellikle gebelik sırasında depresyon için bir ilk basamak tedavi olarak kabul edilmez olsa da, diğer ilaçlar ya da sigara bırakma için kullanmak isteyenlere uygun olabilir.

Gebelikte Antidepresan Kullanan Var mı?

Gebelikte Sık Kullanılan Depresyon İlaçlarından Bazıları;

Fluoksetin etken maddeli Prozac ve  Fulsac

OKB hastasıydım, Lustral kulandım. Doktorum hamilelikte bu ilacın sorun çıkarmayacağını söyledi

  • Gebelik sırasında bu antidepresanların potansiyel riskleri değişir. Erken çalışmalar trisiklik antidepresanlar ile ekstremite malformasyon riski önerilen, ancak risk daha-son çalışmalar tarafından teyit edilmemiştir. Hamileliğin son yarısında, hem de septum etkileyen kalp kusurları sırasında çekilen Bazı araştırma görevlisi nadir fakat ciddi bir yeni doğan akciğer sorunu (persistan pulmoner yenidoğanın hipertansiyon veya PPHN) ile sitalopram, fluoksetin ve sertralin kullanımı – duvarında kalbin sağ tarafında kalbin sol tarafına ayıran doku.

Sakın doktorunuza danışmadan bu ilaçları kullanmayınız. Her hastanın, her hamilenin durumu farklı olabilir. Geçmiş olsun.

 

 

Benzer Başlıklar

  1. Hamilelikte (Gebelikte) Mide Bunlantısı Nedenleri
  2. Hamilelikte (Gebelikte) Sigara İçmek
  3. Hamilelikte Kanama Nedenleri
  4. Hamileyken ilaç kullanmak güvenli midir?
  5. Hafta Hafta Hamilelik (Gebelik) – Hamilelikte 11. Hafta (Cinsel organlar!)

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?


Facebook Twitter RSS Beslemesi
sponsor reklamlar

125x125 Reklam 125x125 Reklam 125x125 Reklam 125x125 Reklam© Tüm Hakları Saklıdır - Sağlık Sitesi, Astım tedavisi,Hamilelik, Cinsellik, Kadın Hastalıkları
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sitemzideki konular bilgilendirme amaçlıdır. Doktorunuza sormadan uygulamayın. Sitedeki yazılardan doğabilecek zararlardan sitemiz sorumlu değildir.Sitemizde yazılan yazılar, çeşitli kaynaklardan derlenen makalelerdir.

Sağlık ve Tıp