Düşük belirtileri Nelerdir ?

Düşük belirtileri Nelerdir ?

0 1623
Düşük Belirtileri
Düşük Belirtileri

Düşük belirtileri

Bu nedenle düşük belirtileri vajinal kanama (bir kaç damla ağır bir akış için) ve alt karın ya da sırt uterus krampları (donuk ve sabit ya da keskin ve aralıklı ya) vardır. Kanama aniden başlatmak veya kahverengimsi bir akıntı takip edebilirsiniz. Malzeme veya doku sağlam bir pıhtısı vajinadan geçebilir. Mümkünse, bu doktor için saklanmalıdır, kim incelemek ve bunun bir düşük onaylamak mümkün olabilir. Rahim bazı doku rahim içinde kalır, tüm doku veya eksik, ne zaman dışarı attıktan Bir düşük, ya tam olabilir.

Düşük Belirtileri
Düşük Belirtileri

Kanama başlar ya da karın ağrısı yaşanıyor, hamile bir kadın derhal doktora başvurmalıdır. Düşüğün türüne bağlı olarak, tanısı öykü, fizik muayene, herhangi bir akıntı, kan ve idrar testleri (kanama neden olduğu enfeksiyon veya anemi varlığını saptamak için) analizi, veya ultrason çalışmaları (etmek temelinde yapılabilir Bir fetusun varlığı veya yokluğu kurmak.)

Kaçınılmaz bir düşükle durdurmak veya önlemek için herhangi bir tıbbi tedavi yoktur. Doktor genellikle yatakta istirahat etmesi ve cinsel ilişkiden kaçınması belirtileri olan bir kadın yönetiyor. Doktorlar bu tavsiye vermek için geleneksel olsa da, birçok küçük durdurmak veya bir düşük önlemek için neler yapılabilir bu olduğuna inanıyoruz.

Sonra kaçınılmaz, tamamlanmamış veya düşük cevapsız, kalan fetal veya plasental dokuların dilatasyon ve küretaj olarak bilinen cerrahi bir prosedür tarafından kaldırılır, ya da D & C), hangi doktor rahim içinde kalıntı materyali dışarı serviks ve yavaşça sıyrıklar genişletir olmalıdır . Bu önlemi olmadan, bir kadın enfeksiyonları ve ağır kanama daha fazla etkilenir.

Bu beklenen bir çocuğun kaybı depresif hissetmeniz bir kadın için normal, ama onu hekimin tavsiyesi üzerine, altı ila sekiz hafta sonra gebe teşebbüs etmek için genellikle güvenlidir.
Düşükle kez başarılı bir sonraki gebelikte sahip olan kadınların yüzde sekseni. Bu nadir olmakla birlikte, bazı kadınlarda arkaya üç veya daha fazla gebelik kaybı var, o da habitüel düşük yapan denir. Varsa Bu durumda, hekim iyice nedenini belirlemek için kadın ve sevgilisi hem de değerlendirecek. Sık sık, bir ebeveynin ya da uterusun bir anormallik bir kromozom anomalisi bulunmaktadır. Rahim bir anormallik nedeni ise, ameliyat sorunu düzeltmek ve başarılı bir gebelik genellikle izler. Düşüğün nedeni ya üst bir kromozom anomalisi varsa, sorun giderilmiştir edilemez.

#BENZER SAĞLIK KONULARI

YORUM YOK

Bir Yorum Bırak