Ankara Medicana Hastanesinde Doğum

Ankara Medicana Hastanesinde Doğum

0 3973
ankara medicanada doğum
ankara medicanada doğum
ankara medicanada doğum
ankara medicanada doğum

Ankara Medicana Hastanesinde Hamilelik ve Doğum 

Hastane fiziki koşullar olarak mükemmel denilebilir. Çok temiz, sessiz ve sakin bir yer. Doğum odaları tek kişilik, sadece kaldığınız oda değil, doğumu da odanızda yapıyorsunuz. Yani toplu doğum yapılan doğumhane vs. ortamı yok. Bu kısım hastanenin 14.katında bulunuyor.

Ayrıca hastanenin yenidoğan ünitesi ve bakımı da mevcut. Doğum yapacağınız hastaneyi seçerken yenidoğan ün,tes, olup olmadığına dikkat etmek çok önemli, olabilecek durumlara karşı.

Siz doğum yaparken kalacağınız oda süsleniyor ve çok şık bir görüntü oluşuyor. Tabiki bu işin ekstra kısmı :)

Hastanenin içini sanal ortamda izleyebiliyorsunuz, şimdi izlemek için tıklayınız

 Ayrıca hastanenin Halka ilişkiler bölümünden her konu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Ankara Medicana Doktorlar Nasıl?
Gelelim doktorlara, en bilinen doktorları Doç.Dr. Yusuf Üstün, Dr. Türkan Hanım, Dr. Mehmet Öztürkmen, Dr. Alptekin, Dr Tülin Dabakoğlu ve Dr. Tamer Bey.
Eskiden Dr. Faruk Akbike de bu hastanede çalışıyormuş ve kendisinden çok çok memnunmuş hastalar. Faruk bey yerine Alptekin bey gelmiş ve faruk bey hastalarına bu doktoru tavsiye ediyormuş. Ancak Faruk beyin hastaları tülin hanım ve tamer bey’den de memnunlarmış. Peki ya Dr. Yusuf Bey? Kendisi hakkında çeşitli rivayetler var.. Kimileri çok memnun kalırken, kimileri kendisinden hiç hoşlanmamış ve memnun kalmamışlar. Ayrıca normal doğum olursa kendisi girmiyormuş ve sezeryan yanlısı bir doktormuş.

Epidural veya normal sezeryanla doğum yaparsanız isteğiniz doğrultusunda eşiniz de doğum odasına girebilir, fotoğraf hatta video bile çekebilir :)

Bir de ziyaret saati kısıtlaması yok, isteyen tanıdıklarınız istedikleri saatlerde gelip sizi ziyaret edebilirler.

Medicana Hastanesinde Fiyatlar Nasıl?

Muayene ücreti: 170 tl

Ayrıntılı ultrason ücreti 450 tl


Doğum Fiyatı / Ücreti :

Normal Doğum 2500 TL ( SGK’lı fiyatı )

Sezeryan 3000TL ( mesai saatleri dışında dr gelirse +400 tl )

Eğer sağlık sigortanız varsa paket fiyatı 3500 TL

Gelen Aramalar: medicana hastanesi ankara,tülin dabakoglu,dr tülin dabakoğlu,yhs-mystartdefault,medicana ankara doğum,medıcana muayene ücretleri,medicana ankarada doğum yapanlar,tülin dabakoğlu muayenehane,medicana doğum ücretleri 2013,medicana doğum ücretleri

#BENZER SAĞLIK KONULARI

YORUM YOK

Bir Yorum Bırak