Vitamin Hapları; Beslenme Destek Ürünleri

Vitamin Hapları; Beslenme Destek Ürünleri

2 2582
vitamin hapı

vitamin hapıKüçükken anlatırdı babam: “gün gelecek insanlar öğün yerine hap içecekler” derdi. Renkli haplar hayal ederdim, çikolatalı, çilekli ve muzlu haplar..
Bugünkü konumuz Vitamin Hapları.. Yeni adıyla; Beslenme Destek Ürünleri

Gerekli mi ? Fazlası zararlı mı? Hangi şartlarda almalıyız? SSK vitamin haplarını karşılıyor mu? 2012 Fiyatları

En güzeli en sağlıklısı vitaminleri meyvelerden, sebzelerden almak tabii ki. Ancak, her şeyin hormonlarla desteklendiği günümüzde yaz mevsiminde kırmızı domates yiyemez olduk. Hâl durum vaziyeti böyle oluncada insanlar vitamin haplarına yöneldi. Kötü veya zararlı değiller tabiki, ama öyle kafamıza göre hadi ben bugun şunu içeyim ( muzlu olanı ) demiyoruz. Eğer vücudunuzun vitaminlerden faydalanmasını istiyorsanız bilinçli bir vitamin tüketicisi olmanız şart.

Şöyle ki, kullanacağınız vitaminlerin neleri içerdiği, hangi şartlarda nasıl üretildiği, ayrıca sıkıştırılmış besin olup olmaması konusunun çok çok önemli olduğunu bilmeniz gerekiyor.
Uzmanlar özellikle de sıkıştırılmış besinlerden oluşan besin takviyelerini kullanmanın çok çok zararlı olduğunu söylüyorlar. Eminim duymuşsunuzdur, vitamin hapı içtim bilmem kaç kilo aldım, hormonlarım bozuldu vs. işte tüm bunlar bilinçsiz tüketim sonucu yaşanıyor.

Vitamin eksikliği sonucu sık rastlanılan hastalıklar ise şöyle;

Ya da eksikliğinde vitamin hapı kullanılması gereken de diyebilirz.

  • aşırı saç dökülmesi,
  • tırnak kırılması, tırnaklarda güçsüzlük, incelme
  • unutkanlık
  • halsizlik, sürekli yorgun hissetme

Düzenli kullanan bir kişi şu yorumları yapmış hoşuma gitti paylaşayım dedim. Anway beslenme destek ürününden bahsediyor sanırım.

” Ailecek beslenme destek ürünlerini kullanıyoruz.Daily denilen beslenme destek ürünü bedenimizin bir gün içinde ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri barındıran sıkıştırılmış besin tabletidir. Daily nin yutmakta zorluk çekenler için özel olarak hazırlanmış çiğnenebilir çeşidi de vardır. Kalsiyum magnezyum menopoz döneminde ve kemik erimesinden şikayetçi olan bayanlar için en ideal beslenme destek ürünüdür çünkü hepinizin bildiği gibi en çok bu dönemde vücudumuzun kalsiyum ve magnezyum a ihtiyacı vardır.Selenium E denilen beslenme destek ürünü özellikle stresli bir yaşamı olan ve sigara içenler kişilere öneriliyor.

Çocuklar için de multivitamin mevcut. Ayrıca bence en önemlilerinden ikisi de C vitamini ve Complex B

Omega 3 den sanırım bahsetmeme gerek yok :)

Glucosamine with Boswellia denilen bir diğer beslenme desteği ise kemik arasında bulunan ve rahat hareket etmemizi sağlayan eklem sıvısının artmasında oldukça etkili bir ürün. O sıvı azaldıkça eklem yerlerindeki ağrı dayanılmaz bir hale gelir çünkü. ”

Ayrıca Anway ürünleri Türkiye’de Nutriway olarak satılıyormuş bilginiz olsun.
Gelgelelim SSK / SGK karşılıyor mu ?

Sizce? Tabiki de karşılamıyor. Paranız varsa vitaminizi alırsınız, o kadar.
Ne çok şey kaçırmışız meğer. Vitaminler portakal suyundan ibaret değilmiş. Ayrıca da poratakal suyunun nezleye gribe de kanıtlanmış bir etkisi yokmuş. Son olarak doktorunuza danışmadan kullanmamanızı tavsiye ederiz, sağlıklı Günler!

Gelen Aramalar: nutrıway,besin destek rnleri (vitaminler),nutrıway daily,nutrıway nedir,nutriway kullanıcı yorumları,nutriway şikayet,yeni çıkan vitamin ilaçları,nutrıway yorumları,nutriway glucosamine boswellia hakkında yapılan yorumlar,nutriway daıly kullananlar

#BENZER SAĞLIK KONULARI

2 YORUM

  1. peki vitamin hapları kilo aldırır mı ? Demir haplarıda mı vitamin hapı sayılıyor. Sarı bi hap vardı demir hapıymıs cok zayıfım ondan önermisti arkadasım istahımı acıyordu adını unttum simdi.

  2. kilo almak isteyenlere ayrı vitaminler öneriliyo herkesin isteğine allah ın izniyle nutrıveyde çare var inşallah ayrıca insanlar nutrıwey i eğitim almadan satamazlar hangi rahatsızlığa iyi geldini bilmeden kullanımı bilinçsiz olur sizin kullandınız sanırım b complex eger nutrıweyse herkesin derdine çare var ölümden başka yeterki arayıpda çareyi bulalalım bi söz vardır çok da hoşuma gider çaresizsen çare sende yani kilo aldırmaz bilinçli kullanılırsa

Bir Yorum Bırak