Kibarlı Ürünlerinin İçeriği Nedir?

Kibarlı Ürünlerinin İçeriği Nedir?

0 185

Kibarlı ürünlerinin içeriği bitkisel olup kimyasal madde barındırmamaktadır. Dr. Mustafa Eraslan tarafından geliştirilen ürünler birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Kibarlı bitkisel ürünleri çeşitli kurumlarca da onaylanmış ve insan sağlığına olan olumlu etkisi duyurulmuştur. Ürünlerin içeriğinde ayrıca insan sağlığını tehdit edecek sigara, akol ve uyuşturucu gibi etken maddeler de bulunmamaktadır. Kibarlı panax 12 yaş üzeri kişilere önerilmektedir. Gebe ve emziren annelere önerilmeyen bu ürünler kadın ve erkekler tarafından kullanılabilmektedirler. Kibarlı patenti alınmış olan bitkisel gıda takviyelerini kullanıcılarına sunmaktadır. Bugün bu ürünleri yaklaşık olarak 2 milyon kişi kullanmakta olup kullanan kişi sayısı her geçen gün katlanarak artmaktadır.

Kibarlı Bitkisel Ürünleri Sağlıklı mıdır?

Kibarlı bitkisel ürünleri içerik olarak bitkilerden oluşmaktadır. İçeriğinde bulunan birbirinden değerli bitkiler kişi sağlığına olumlu etkisiyle bilinmektedir. Kibarlı ürünleri; Gıda, Tarım ve Köy İşleri bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Kullanıcıları olumlu etkilerini her defasında dile getirmektedir. Ayrıca kendi çevrelerine, akrabalarına, eşlerine ve dostlarına da bu ürünleri tavsiye etmektedirler. Kibarlı panax ilaç değildir. Gıda takviyesi olan bu ürünler birer besin deposudur. Ürünler hap şeklinde olmayıp birer kaspüldür. Kaspül halinde olan ürünler suyla beraber ve tok karına içilmektedir. Günde 3 defa olmak üzere sabah, öğle ve akşam 1er tablet alınması tavsiye edilmektedir. Kibarlı ürünleri; midede mide özsuyu tarafından emilerek vücuda etkimektedir. Vücut dengesi için birer yardımcı ürünlerdir.

Kibarlı Panax Orjinal midir?

Kibarlı panax orjinal bir ürün olup piyasada bulunan sahte ve ucuz olarak bilinen diğer ürünlerle karıştırılmamalıdır. Bu ürünler hem patentli olup hem de önemli kuruluşlarca da onaylanmıştır. Kibarlı bitkisel ürünleri insan sağlığına yardımcı olan yararlı olabilecek özel ürünlerdir.

#BENZER SAĞLIK KONULARI

YORUM YOK

Bir Yorum Bırak