Sağlığınız İçin Yeni Bir Bilgi
6.322 Kez Okundu.

çene estetiği

Çene Estetik Ameliyatı Doktor Tavsiyesi ve FiyatlarıSponsorlu Bağlantılar
çene estetiği

çene estetiği

 Çene Estetik Ameliyatı Nasıl Yapılıyor ?

Estetik ameliyatlarının bir hayli arttığı günümüzde burun estetiğinden sonra çene estetiği de popülerlik kazanmaya başladı. Aslında sadece görüntü odaklı değil bu ameliyat.. Ortodontik tedavi gören / görmesi gereken bir çok hastada çenenin önde olması, çene darlığı veya çenenin geride olması durumu söz konusu. Hal böyle oluncada iş estetiğe düşüyor. Sizler için bu konuda tavsiye edilen bir kaç doktor ismi ve fiyatlarını araştırdık..

Çene işi kesinlikle uzmanlık istiyor. Göründüğü ve düşünüldüğü kadar kolay değil. Ameliyattan sonra 2-3 ay ağrılarınız geçmiyor. Sürekli sıvı besinler, mama tarzı şeyler tüketmeniz gerekebilir. En iyi sonuçların medpor çene protezleri ile ortaya çıktığı söyleniyor. Çünkü bu protezler bir süre sonra kemikleşiyormuş.

Ankara’da Çene Estetiği İçin Tavsiye Edilen Doktorlar ve Fiyatları

Ankara’nın bu konuda pek ilerlemiş olduğunu söyleyemiyoruz. Yani mutlaka iyi doktorlar, hastaneler  var ancak pek fazla bilgi edinemedik. Edindiğimiz bilgilere göre estetiğin her alanında uzman olan Zühtü Bey çene konusunda da oldukça iyiymiş. Bu arada eğer bu ameliyat sizin sağlığınızı etkiliyorsa; yani keyfi bir ameliyat değilse Ankara üniversitesi diş hekimliği fakültesi, gazi üniversitesi diş hekimliği fakültesi gibi devlet hastanelerinde de olabilirsiniz. Ayrıca ücretini de SGK karşılıyor.

İstanbul’da Çene Estetiği İçin Tavsiye Edilen Doktorlar ve Fiyatları

Naci Çelik

Bu konuda oldukça uzman bir isim. Çene ameliyatı ücreti için ortalama 4500 – 6000 Tl arasında değişen ücret alıyormuş. Ancak bu iş çenenizin durumuna göre değişebilir.

Ferruh Bey

Hasta yorumları olumlu yönde. Ferruh bey’de silikon ameliyat 4000 Tl civarındaymış, fiyatı biraz daha makul.

Mesut Saraç

Boğaziçi Tıp Merkezi

Serhat Tuncer, fiyat 5000 TL civarı ancak medpor değil silikon kullanıyormuş

Yakup Avşar, alanında çok uzman çok ünlü ancak bu kadar paraya değer mi bilmiyoruz, Fiyat: 18bin Tl..

Ali Mezdeği, yine başarılı ve hastalarının memnun olduğu bir estetik cerrahı. İsteğinize göre medpor veya silikonla yapıyormuş fiyat : 6500 TL

Ayrıca Okmeydanı Ağız ve diş sağlığı merkezinde çarpık çene ameliyatları ücretsiz olarak ; SGK ile yapılıyormuş. Burada ameliyatolan hastalarda memnun. Ancak doktorunuzun ameliyatı onaylaması gerekiyor. Ameliyatlara da profesorler girebiliyormu.

Sponsorlu BağlantılarGelen Aramalar: çene estetiği yaptıran ünlüler,çene ameliyatı fiyatları,çene estetiği olan ünlüler,çene protezi yaptıran ünlüler,boğaziçi tıp merkezi çene estetiği,ene ameliyat fiyatlar,izmirde en çok çene ameliyatı yapan hastaneler,çene ameliyatı yapan hastaneler,istanbul medpor yapan hastaneler,erzurum çene ameliyatı fiyat

Benzer Başlıklar

  1. 2012 Burun Estetik Ameliyatı Fiyatları, Hastane ve Doktor Tavsiyeleri
  2. Kepçe Kulak Estetiği Ameliyatı 2012 Fiyatları ve Doktor Tavsiyeleri
  3. Burun Tıkanıklığı; Kemik Eğriliği Ameliyatı Doktor Tavsiyesi 2012
  4. Hymenoplasty ( Kızlık Zarı Diktirme ) Ameliyatı Yaptıranlar, Fiyatlar ve Doktor Tavsiyeleri
  5. Diş Teli Fiyatları ve Doktor Tavsiyeleri 2012