Yüz Estetiği ve Botoks Fiyatları / Tavsiyeler 2012

Yüz Estetiği ve Botoks Fiyatları / Tavsiyeler 2012

0 623
botoks fiyatları
botoks fiyatları
botoks fiyatları
botoks fiyatları

Cilt yaşın ve ultraviyole ışınlarının etkisiyle burun ve ağız çevresinde   “çizgi” hatları ortaya çıkar. ciltyapısını ve hacmini kaybeder, istenmeyen çizgiler ve kırışıklıklar ortaya çıkar.

Kaş çizgileri (genellikle numarası “11” gibi kaşlar arasındaki dikey kaş çatma çizgileri) gibi diğer çizgiler, kaşlar arasındaki kasların tekrarlayan ve istemsiz kasılması ile oluşur. Cilt daha az elastik hale geldikçe, bu kasların aşırı kasılması Yüz gevşemiş olsa bile,  kaş arasında görünür, derin kırışıklıklara neden olabilir.

“11” gibi görünen   kaş arasındaki dikey kaş çatma çizgileri yüz estetiği ile azaltmak mümkün. Bazı cilt bakım ürünlerinin yanısıra botox tedavisi de18-65 yaşları arasındaki kadın ve erkek bireylere uygulanabilir.

Botox tedavisi;  kas içine enjekte edilir. 18 ila 65 yaş arasındaki insanların kaş çatma çizgi  görünümünü iyileştirmek için kullanılan reçeteli bir ilaçtır.

Botoks Fiyatları / Ücretleri

Kaş arası botoks için 300 TL den 700 TL ye kadar fiyatlar görmeniz mümkün. Botoks ilacını eczaneden temin edip doktora uygulatabilirsiniz. Botoksu fiyat konusundan çok dayanıklılık konusunda araştırmak gerekir. Çünkü botoks süresi çok da uzun değildir.

Botox Yan Ekileri Nelerdir?

Botox kozmetik yaşamı tehdit eden ciddi yan etkilere neden olabilir.

  • Ilişkili kasların zayıflamasına bağlı sorunlar, yutma, konuşma, ya da nefes alma, şiddetli ve can kaybına neden olabilir. Bu sorunların enjeksiyondan önce varsa durum daha kötü olabilir. Yutkunma sorunları birkaç ay sürebilir.
  • Toksin etkileri yayılması botulinum toksin etkisi  enjeksiyon   alanlarını etkilediği gibi ciddi belirtilere neden olabilir.  kas güçsüzlüğü, çift görme  , bulanık görme ve göz kapaklarında ağırlaşma, ses kısıklığı veya değişikliği veya ses kaybı sarkık (disfoni), mesane kontrolü kaybı, nefes darlığı, yutma sorunu, (dizartri)  olabilir.

Botox Kozmetik kaş çatma çizgilerini tedavi etmek için tavsiye edilen dozda kullanılmadığında ciddi bir vaka olmamıştır.

Ciddi ve veya ani allerjik reaksiyonlar bildirilmiştir. Bu reaksiyonlar kaşıntılı kızarıklık, şişme ve nefes darlığı.

Botoks  genel kas güçsüzlüğü  veya görme sorunlarına neden olabilir. Eğer bu durum olursa, araba sürmek makine kullanma ya da diğer tehlikeli faaliyetler yapamayabiliriz.

Botox un Kozmetik diğer yan etkiler şunlardır: ağız kuruluğu, rahatsızlık veya ağrı enjeksiyon yerinde, yorgunluk, baş ağrısı, boyun ağrısı ve göz sorunları: çift görme, bulanık görme, görme azalması, sarkık göz kapakları, göz kapaklarınızın şişme, ve kuru gözler.

 

Gelen Aramalar: botoks fiyatları 2012,botox fiyatları 2012,botoks fiyatları,kas arasi botoks fiyati,yüz dolgu fiyatları 2012,botox yaptıranlar,yuz botoksu fiyatları

YORUM YOK

Bir Yorum Bırak