Cla Capsules Weight Loss

Phentermine Weight Loss Results 2. Most people think that low-fat dieting can control your blood sugar. Wrong again! Loss Of Weight With obesity comes the staggering cost of providing healthcare goods and services to treat the co-morbidities that are often associated or exacerbated by obesitymorbid obes-ity. Texas bariatric solutions are intended to counter these co-morbidities: Now Garcinia Cambogia Weight Loss Ground turkey is usually an excellent and lower fat option to ground beef, but yet again it s critical to read the label cautiously. That is certainly since ground turkey, particularly the less high priced brands, usually include skin and fat together with the lean meat. Ground turkey breast, or possibly a brand using a lower fat content material, can be a healthier alternative. Ground turkey breast may be employed in any recipe that calls for ground beef, which includes burritos, barbecue, tacos, chili as well as hamburgers on the grill.

As with any health care product, including weight loss supplements, thorough research along with a doctors consultation is always recommended before beginning its regular use as part of a healthy regimen, which should also include some form of regular exercise or other physical activity.

To begin this exercise lie on your back. Now put the palm of your hands on your navel- then simply rub it as follows. Fitness Weight Loss Programs For instance, at a minimum, 5 days out of the week you need to do 30 minutes of cardio. Then do circuit training. Circuit training is the weight machines you see lined up at the gym. When starting out, do 3 sets of 12 reps with low weights. Within 2 weeks, you should increase the weights by 5 pounds. You re goal is to build muscle and tone while losing weight.

I m afraid, isn t a straight yes or no. It has to do with the reasons you gained fat in the first place. Dr Gudakunst s program is a detox type diet meant to flush out of your body useless waste which has accumulated all over you internal organs and unhealthy parasites which are infesting your colon and intestines, start multiplying there by the millions, and slowly make you sicker and fatter. While this can certainly cause someone to become sicker and fatter, it doesn t have to be the reason while you yourself got fat.


Weight Loss medication for weight loss 10161 69184552 4.6 / 5(from 464 reviews) 27.27 USD Suppliers: In Stock
 Pırasa Yemeği Nasıl Yapılır? Faydaları Nelerdir ? | Sağlık Sitesi, Astım tedavisi,Hamilelik, Cinsellik, Kadın Hastalıkları
Reklam

11

Mart
2013

Pırasa Yemeği Nasıl Yapılır? Faydaları Nelerdir ?

Yazar: Sağlık Sitesi  |  Kategori: Beslenme-Zayıflama, Sağlıklı Yemek Tarifleri  |  Yorum: 1  |  4.134 Okuma
pırasanın faydaları

pırasanın faydaları

Sağlıklı Tariflerle yine sizlerleyiz.. Öncelikle pırasanın kısaca faydalarından bahsedip, arkasından  hemen tarifimizi verdik..

Pırasanın Faydaları

 • Pırasa sağlığımız için çok yararlıdır. C vitamini, B6 vitamini, folat, demir ve manganez içerir.
  İnme ve kalp krizi risklerinin azalmasını sağlar.
  Sebze tüketimi özellikle de pırasa önemli ölçüde kolon ve prostat kanseri riskini azalttığı gösterilmiştir.
  Çalışmalar ayrıca kadınlarda yumurtalık kanserinin önlenmesinde yararlı olduğunu göstermiştir.
  Diyet lifi olarak iyi bir kaynak, sindirim ve metabolizmanın gerçekleştirdiği çok çeşitli biyolojik fonksiyonlar için insan vücuduna enerji verir.
  Önemli miktarda folat  (vitamin türü) içeren olarak Pırasa hamile kadınlar için özellikle önemlidir.
  Sağlıklı bir iskelet sisteminin bakımı kalsiyum kullanımı uzun zamandan beri bilinmektedir. Pırasa, iyi bir kalsiyum kaynağıdır.
  Kalsiyum aynı zamanda insan vücudu içinde kan pıhtılaşmasını sağlar.

  Yukarıda belirtilen yararların yanı sıra, pırasa, aynı zamanda,  antiseptik özelliği sağlar. Enfeksiyon ve mikroplara karşı vücudun mücadelesinde yardımcı olur.


pırasa yemeği

pırasa yemeği

Pırasa Yemeği Nasıl Yapılır?

Pırasayı hep zeytinyağlı olarak tanıdık. Ancak ben pırasayı sıcak olarak daha çok sevdiğim için böyle denedim ve güzel oldu.

Malzemeler: ( 4 – 5 kişilik )

1 kg pırasa
1 adet kuru soğan
2 yemek kaşığı salça
1 avuç pirinç
3,5 Su bardağı sıcak su
Baharatlar ve tuz
1/2 Limon
Sıvı yağ ve biraz da tereyağ ( isteğe göre )

Yapılışı:

Önce yıkanmış pırasalar doğranır ve su içerisinde bekletilir ki tozu toprağı iyice arınsın. Daha sonra tavaya katılan yağlar iyice ısındıktan sonra kıyılmış soğan eklenir soğanlar pembeleşince de salça eklenip iyice kavrulur. Ardından suda bekletilmiş pırasalar da katılır biraz karıştırıldıktan sonra kapağı kapatılır ve pırasaların sularını salması beklenir. ( yaklaşık 5dk ) Sonra biraz karıştırılır ve ardından önceden yıkanmış pirinç eklenir biraz karıştırılır ve su eklenir. Ardından da tuz limon ve isteğe göre baharatlar katılır. Ben kırmızı pul biber, biraz karabiber ve biraz da kimyon kattım. Yaklaşık yarım saat kadar kısık ateşte pişirilir.

Not: İsteğe göre havuçta katabilirsiniz. Eğer havuş katacaksanız, pırasalardan önce havucu da biraz kavurun.

Afiyet olsun..

Benzer Başlıklar

 1. Kremalı Mantarlı Patates Yemeği
 2. Diş Beyazlatma Nasıl Yapılır?
 3. Bebek Masajı Nasıl Yapılır? Resimli
 4. Kibarlı Panax Faydaları Nelerdir ?
 5. Kimyasal Peeling Nedir? Nasıl Yapılır? Fiyatları Nedir?

Facebook Twitter RSS Beslemesi
sponsor reklamlar

125x125 Reklam 125x125 Reklam 125x125 Reklam 125x125 Reklam© Tüm Hakları Saklıdır - Sağlık Sitesi, Astım tedavisi,Hamilelik, Cinsellik, Kadın Hastalıkları
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sitemzideki konular bilgilendirme amaçlıdır. Doktorunuza sormadan uygulamayın. Sitedeki yazılardan doğabilecek zararlardan sitemiz sorumlu değildir.Sitemizde yazılan yazılar, çeşitli kaynaklardan derlenen makalelerdir.

Sağlık ve Tıp