Lahana Çorbası Diyetiyle Haftada 4.5kg Verin

Lahana Çorbası Diyetiyle Haftada 4.5kg Verin

0 416
lahana diyeti
lahana diyeti
lahana diyeti
lahana diyeti

Soru

Lahana çorbası diyeti: bu diyet hakkında yardımcı olabilir misiniz? Lahana çorbası diyetiyle zayıflayabilir miyim?

Cevap

Katherine Zeratsky

Lahana çorbası diyeti genellikle bir moda diyet olarak kabul edilir. Adından da anlaşılacağı gibi, lahana çorbası diyeti bir hafta boyunca lahana çorbasını çok miktarda yemek gerektirir. Lahana çorbası diyeti taraftarları yedi gün içinde,  4.5 kilogram kilo vermek için iyi bir yol olduğunu söylüyorlar. Size kısa vadede yardımcı olsa da – neredeyse herhangi bir düşük kalorili diyet gibi – Bu diyet uzun vadede sağlıklı bir kiloyu korumak için gerekli yaşam tarzı değişiklikleri yapmaya yardımcı olmuyor.

Lahana çorbası diyeti  hakkında kitaplar yazılmış. Lahana çorbası diyeti, yedi gün boyunca her gün lahana çorbası için. Bu süre içinde, ayrıca bir günlük programa göre, bazı meyve ve sebze, et, tavuk ve kahverengi pirinç yiyebilirsiniz. Lahana çorbası diyeti kompleks karbonhidrat, protein, vitamin ve mineraller düşük olduğu için, bir anda bir haftadan fazla lahana çorbası diyet yapmak istemeyiz. Doğru beslenme  için en az iki hafta takip edilmelidir.

Lahana çorbası diyetinin diğer dezavantajları vardır. Lahana çorbası tarife bağlı olarak sodyum çok yüksek olabilir. Lahanada bol miktarda gaz yapabilir.  Buna ek olarak, lahana çorbası diyet ve egzersiz fiziksel aktivite içermez.

Çok hızlı kilo çok kaybedebilirsiniz. Böyle kısa bir sürede  yağ yakmak  zordur. Diyeti kesmeden yapmanız yararınıza olacaktır.

Unutmayın, başarılı kilo kaybı programlarında diyet ve egzersiz birlikte olur.

 

Gelen Aramalar: lahana çorbası diyeti yorumları 2012,kadın hastalıkları,lahana çorbası diyeti,lahana corbasi diyeti yorumlari

YORUM YOK

Bir Yorum Bırak