I Want To Know About Puralin The Weight Loss Pill?

Rapid Fat Loss Diet Weight Loss Whether you have 10 pounds or 100 pounds to lose, I will show you, step-by-step, what you need to do to achieve your weight loss goal and keep that weight off! Weight Loss Pills That Are Safe It is a prescription drug that stimulates neurons in the brain to release a form of neurotransmitter known as catecholamines, among them dopamine and epinephrine (adrenalin). Neurotransmitters are chemicals used by the brain to pass messages across the synapses (spaces between brain cells) and allow the neurons to communicate. Catecholamines send the fight or flight signal, part of a reaction to which is a termination of the hunger signal. Fat Loss Recipes Weight Loss * Halts putrefaction.

There are lots of weight loss products being sold in the market today. Weight loss pills and patches can be found in local grocery stores and websites, claiming to provide the fastest and easiest means to lose weight. Scientists, however, have warned that most of these products have not undergone rigorous testing procedures like other over-the-counter medications. As such, the long-term effects and safety of these products remain unknown.

You no longer have to live with the pain, bloated stomach and feeling of nausea that are all symptoms of an ovarian cyst. Low Acid Diet Weight Loss It is recommended that you allow no more then a couple of pounds a year.

Bad breath


Weight Loss hoodia discover the new breakthrough weight loss diet pills 6658 15402351 4.4 / 5(from 449 reviews) 42.42 USD Suppliers: In Stock
 Göbek Nasıl Eritilir? Karın Bölgesi Yağları Egzersiz Video ve Resimleri | Sağlık Sitesi, Astım tedavisi,Hamilelik, Cinsellik, Kadın Hastalıkları
Reklam

15

Temmuz
2012

Göbek Nasıl Eritilir? Karın Bölgesi Yağları Egzersiz Video ve Resimleri

Yazar: Sağlık Sitesi  |  Kategori: Beslenme-Zayıflama  |  Yorum: Yok   |  12.758 Okuma

 

göbek eritme

göbek eritme

Göbek yağlarından kurtulmak için alternatif çözümleri araştırdık. Eğer göbeğinizi eritmekte kararlıysanız bu yazı size bir kılavuz niteliğinde.

 • Vücudunuzdaki yağ dağılımı genelde sizin kontrolünüz dışında gelişir ve menopoz gibi bazı faktörlere de bağlı olabilir.

 

 • Birçok kadında, özellikle menopozdan sonra  yaşlandıkça karın bölgesinde yağ birikimi olur.  Bazı insanlarda bel genişlemesi de olabilir.

 

 • Daha fazla yağ yakmanın kolay bir yolu, makul bir mesafe dahilindeki her yere yürümektir.
 • Daha az yemek yiyin. Bunu her öğünde başaramıyorsanız sadece akşam yemeklerinde dikkate alın. Tıka basa yedikten sonrahareketsiz kalmak göbek yapmak için en iyi yoldur.
 • Özellikle ramazan ayında oruç açtıktan sonra mutlaka yürüyüşe çıkın. Eğer mümkünse bir anda yemeği bitirmeyin. İki parça halinde yemeye çalışın.
 • Yemekten sonra tatlı ihtiyacınızı meyve yiyerek karşılayın.
 • Her gün aynı saatte   kahvaltı yapmaya çalışın. Eğer hafta sonları uyku eğilimi varsa, en kısa sürede uyanıp kahvaltınızı aynı saatte yapmaya çalışın.
 • Proteinli ve yüksek lifli gıdalar alın. Yumurta, fıstık ezmesi, taze meyve ve sebzeleri deneyin.
 • Şekerli tahıllar, waffle, krep, fransız tost, kahvaltı hamur işleri, ya da  yulafla kahvaltı gibi tek çeşit kahvaltı yapmaktan kaçının.
 • Bir günde 10,000 adım atmayı hedefliyoruz. Asansör kullanmak yok! Araba kullanmak yok! Bir adım sayar alın ve adımlarınızı saymaya başlayın. Bir grup erkeğin bu aktiviteyi yaparak iki haftada %10 luk bir başarı elde ettikleri görülmüştür.  Günde en az 30 dk yürüyün. Koşu bandı alernatif olabilir.
 • Bol bol su için.Çalışmaları  gün boyunca içme suyu tükenlerde daha aktif bir metabolizma olduğunu göstermektedir. Ayrıca, fazla su içme vücudun atık ve toksinlerden arınmasına yardımcı olur ve genel sağlığı korur.
  • Susadığınız zaman içebilirsiniz, bir su şişesi taşıyın.
 • Göbeğini eritmek isteyen bir arkadaş edinin: Bu çok önemli bir adımdır. Birlikte spor salonuna gidebilir, birbirinizi motive edebilirsiniz.

Karın Egzersizleri

Düzenli egzersiz yaparak harika karın kasları yapabilirsiniz ama üstüne yağ  tabakası varsa gerçekten istediğiniz sonuçları elde edemeyebilirsiniz.  Mekik gibi, birden fazla kas grupları  egzersizleri yaparak kardiyovasküler sistem çalışır.

 

Göbek yağları kasa dönüşmez. Egzersiz yaparak karın yağları eritilir ve kaslı bir görünüm için taban hazırlanır. Çok kısa sürede baklava dilimini göremeyebilirsiniz :) Gözle görülür bir fark için 2 ayınızı bu egzersizlere ayırmalısınız. Ve tabii daha sonra da devam etmelisiniz. Yaz aylarında spor salonlarına başlayıp 1 haftada bırakmak kimseye bir fayda getirmez. Azimli ve kararlı olmalısınız. Hatta tam şu anda  egzersize başlamalısınız!

Benzer Başlıklar

 1. Hamile (Gebe) Egzersiz Hareketleri

yorumlar:

Hiç Yorum Yapılmamış!

yorum yapmak ister misin?


Facebook Twitter RSS Beslemesi
sponsor reklamlar

125x125 Reklam 125x125 Reklam 125x125 Reklam 125x125 Reklam© Tüm Hakları Saklıdır - Sağlık Sitesi, Astım tedavisi,Hamilelik, Cinsellik, Kadın Hastalıkları
Yazılar kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sitemzideki konular bilgilendirme amaçlıdır. Doktorunuza sormadan uygulamayın. Sitedeki yazılardan doğabilecek zararlardan sitemiz sorumlu değildir.Sitemizde yazılan yazılar, çeşitli kaynaklardan derlenen makalelerdir.

Sağlık ve Tıp