Göbek Nasıl Eritilir? Karın Bölgesi Yağları Egzersiz Video ve Resimleri

Göbek Nasıl Eritilir? Karın Bölgesi Yağları Egzersiz Video ve Resimleri

0 2349
göbek eritme
göbek eritme

 

göbek eritme
göbek eritme

Göbek yağlarından kurtulmak için alternatif çözümleri araştırdık. Eğer göbeğinizi eritmekte kararlıysanız bu yazı size bir kılavuz niteliğinde.

 • Vücudunuzdaki yağ dağılımı genelde sizin kontrolünüz dışında gelişir ve menopoz gibi bazı faktörlere de bağlı olabilir.

 

 • Birçok kadında, özellikle menopozdan sonra  yaşlandıkça karın bölgesinde yağ birikimi olur.  Bazı insanlarda bel genişlemesi de olabilir.

 

 • Daha fazla yağ yakmanın kolay bir yolu, makul bir mesafe dahilindeki her yere yürümektir.
 • Daha az yemek yiyin. Bunu her öğünde başaramıyorsanız sadece akşam yemeklerinde dikkate alın. Tıka basa yedikten sonrahareketsiz kalmak göbek yapmak için en iyi yoldur.
 • Özellikle ramazan ayında oruç açtıktan sonra mutlaka yürüyüşe çıkın. Eğer mümkünse bir anda yemeği bitirmeyin. İki parça halinde yemeye çalışın.
 • Yemekten sonra tatlı ihtiyacınızı meyve yiyerek karşılayın.
 • Her gün aynı saatte   kahvaltı yapmaya çalışın. Eğer hafta sonları uyku eğilimi varsa, en kısa sürede uyanıp kahvaltınızı aynı saatte yapmaya çalışın.
 • Proteinli ve yüksek lifli gıdalar alın. Yumurta, fıstık ezmesi, taze meyve ve sebzeleri deneyin.
 • Şekerli tahıllar, waffle, krep, fransız tost, kahvaltı hamur işleri, ya da  yulafla kahvaltı gibi tek çeşit kahvaltı yapmaktan kaçının.
 • Bir günde 10,000 adım atmayı hedefliyoruz. Asansör kullanmak yok! Araba kullanmak yok! Bir adım sayar alın ve adımlarınızı saymaya başlayın. Bir grup erkeğin bu aktiviteyi yaparak iki haftada %10 luk bir başarı elde ettikleri görülmüştür.  Günde en az 30 dk yürüyün. Koşu bandı alernatif olabilir.
 • Bol bol su için.Çalışmaları  gün boyunca içme suyu tükenlerde daha aktif bir metabolizma olduğunu göstermektedir. Ayrıca, fazla su içme vücudun atık ve toksinlerden arınmasına yardımcı olur ve genel sağlığı korur.
  • Susadığınız zaman içebilirsiniz, bir su şişesi taşıyın.
 • Göbeğini eritmek isteyen bir arkadaş edinin: Bu çok önemli bir adımdır. Birlikte spor salonuna gidebilir, birbirinizi motive edebilirsiniz.

Karın Egzersizleri

Düzenli egzersiz yaparak harika karın kasları yapabilirsiniz ama üstüne yağ  tabakası varsa gerçekten istediğiniz sonuçları elde edemeyebilirsiniz.  Mekik gibi, birden fazla kas grupları  egzersizleri yaparak kardiyovasküler sistem çalışır.

 

Göbek yağları kasa dönüşmez. Egzersiz yaparak karın yağları eritilir ve kaslı bir görünüm için taban hazırlanır. Çok kısa sürede baklava dilimini göremeyebilirsiniz :) Gözle görülür bir fark için 2 ayınızı bu egzersizlere ayırmalısınız. Ve tabii daha sonra da devam etmelisiniz. Yaz aylarında spor salonlarına başlayıp 1 haftada bırakmak kimseye bir fayda getirmez. Azimli ve kararlı olmalısınız. Hatta tam şu anda  egzersize başlamalısınız!

Gelen Aramalar: kar?n ya?? nas?l eritilir,göbek nasıl eritilir video,göbek eritme hareketleri,spor yaparak göbek nasıl eritilir,karın bölgesi yagları nasıl eritilir,en kısa sürede göbek nasıl eritilir,kısa sürede göbek eritme,en kısa zamanda göbek nasıl eritilir,göbek eritme hareketleri resimli,göbek en kısa sürede nasıl eritilir

YORUM YOK

Bir Yorum Bırak