Bebek neden ağlıyor?

Bebek neden ağlıyor?

0 1407
Bebek ağlaması

Bebek neden ağlıyor?

Bebek ağlaması
Bebek ağlaması

Tüm bebekler ağlar, ama gözyaşları bir otoyol alabilir. Bunu hiçbir şey ağlayan bebek yatıştırır zaman, endişeli hissedebilirsiniz. Ne orada yanlış bir şey ve tamamen kaçırırsam? Ne kontrolü kaybedersem? Bebeğinizin bakımı için yeteneğiniz kalp alın – ve sizin ipin ucuna ulaşan olduğun zaman tanımak için.

Gözyaşları durmayacak zaman

Bebeğinizin ağlama dinlemek için zor. İlk önce temelden kapsamaktadır. Bir ağlayan bir bebeğin basitçe, beslenen geğirdi veya değiştirilmesi gerekebilir. Belki de bir uyku, sallanan sandalyede pozisyon veya bir oturumda bir değişim zamanı. Az ya da çok küçük bir – – Ya da belki de ağlayan bebek biraz daha fazla ihtiyacı var dikkat. Ayrıca ateş, kusma, veya desenler yeme veya uyku değişiklikler gibi, hastalık belirtileri için bekliyoruz.

Bebeğiniz aksi Tamam görünüyor ama ağlama devam ederse, sakin kalmak için elinizden geleni yapın. Burada yardım var.

    • Yavaşla. Derin bir nefes alın ve 10 kadar. Sakin bir kelime veya kelime grubu,, gibi tekrarlayın “Sakin ol.” Sakin, huzurlu bir yerde hayal edin. Arka planda rahatlatıcı müzik çalın.
  • Bir ara verin Eğer yalnızsan, güvenli bir yerde bebeğinizi koymak -. Gibi beşik veya beşik gibi. Eğer başka bir odada yeniden toplamak için birkaç dakika alırken bebeğinizin ağlasın. Eğer ağlayan bir büyü durduramaz eğer bebeğiniz başarısız veya tembel değiliz ki kendinize hatırlatın. Bazen bebeklerin sadece ağlamaya gerek yok.
  • Hareket alın. Pusette bebeğinizin koyun ve tempolu bir yürüyüş yapın. Efor gözyaşları aklınızdan çıkarmak olabilir. Hatta kendi araç koltuğuna bebek toka ve kısa bir sürüş sürebilir.
  • Duygularınızı ifade edin. Eğer sinirli alıyorum olduğunuzda, konuşun. Ya kendiniz ya da bir anlayış arkadaşınıza ya da sevdiğiniz birini – – yüksek sesle kelimeleri söyleyerek gerginliği yardımcı olabilir.
  • Yardım isteyin. Eşiniz veya başka bir tane bir süre devralacak sevdi edelim. Yararlanın baby-sitting güvenilir arkadaşlar, komşular veya diğer yakın kişilerden gelen teklifler. Bir uyku çekmek ya da sadece dinlenmek için zaman kullanın.
  • Sınırlarınızı tanır. Bir ağlayan bebek ile baş etmek için yeteneği hakkında endişeleniyorsanız, doktorunuz, yerel bir krize müdahale servis ya da destek için bir ruh sağlığı yardım hattı başvurun. Buzdolabı veya başka görünür noktada bir kriz sayı yazın.

#BENZER SAĞLIK KONULARI

YORUM YOK

Bir Yorum Bırak